KOMUNIKAT GMINNEGO BIURA SPISOWEGO

 

 

 

Przypominam mieszkańcom Gminy Lubin, iż od dnia 01 kwietnia do dnia 16 czerwca 2011 r. istnieje możliwość samodzielnego spisania się przez Internet. Po tej dacie realizacja spisu będzie możliwa jedynie poprzez przeprowadzenie wywiadu przez rachmistrza lub w niektórych przypadkach przez ankietera z Call Center.

 

Wizyty rachmistrza można spodziewać się do końca czerwca, czyli do dnia zakończenia Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2011.

 

Wiele danych znanych jest dzięki prowadzonym rejestrom administracyjnym, w związku z czym nie do wszystkich mieszkańców dotrą rachmistrze. Spis powszechny ma na celu m.in. uzupełnienie brakujących informacji, może więc zdarzyć się tak, iż do części naszych mieszkańców nie zostanie do spisu wytypowana.

 

Od pierwszych dni trwania spisu zostało uruchomione w Urzędzie Gminy w Lubinie, pok. 4 (na parterze) stanowisko komputerowe na potrzeby NSP 2011, na którym mieszkańcy Gminy Lubin, w godzinach pracy Urzędu i przy wsparciu pracowników mogą dokonać spisu przez Internet.

Dodatkowo, w dniach od 15 do 16 czerwca, spisu przez Internet na ww. stanowisku komputerowym  można dokonać do godz. 1630

 

 

 

Z-ca Gminnego Komisarza Spisowego

/-/

Jadwiga Ignatowska-Zając

 

 

 


Powrót

Załączniki

  • Brak załączników w dokumencie.

Metryka dokumentu

ukryj
Tytuł dokumentu:KOMUNIKAT GMINNEGO BIURA SPISOWEGO 15-06-2011
Podmiot udostępniający informację:
Informację opublikował:Michał Kajda
Data publikacji:15.06.2011 11:40
Wytworzył lub odpowiada za treść:Anna Skorupa
Informację aktualizował:Michał Kajda
Data aktualizacji:15.06.2011 11:46